Koncert w ramach wystawy fotografii „Niedopowiedziane tango…”

Zapraszam na koncert który odbędzie się w ramach wystawy „Niedopowiedziane tango…” w Pożegnaniu z Afryką w Poznaniu w sobotę 17.10.2009 o godzinie 19. Ja niestety nie będę mógł przyjść i cieszyć się muzyką której próbkę usłyszałem w wykonaniu Leszka i emocje z którymi on gra tango wywarły na mnie duże wrażenie.

Repertuar który przedstawią:
Utwory Astora Piazzolli – Tanga
W duecie:
Bordel 1900
Libertango
Tanti Anni Prima
Solo:
Michał Barański – Fracanapa
Leszek Broniarek – Milonga del Angel

Krótko o samych artystach:

Leszek Broniarek – gitara – absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II Stopnia im. Apolinarego Szeluty w Słupcy, uczestnik i laureat wielu ogólnopolskich konkursów gitarowych w kategorii zespołów. Wykonawca muzyki dawnej, klasycznej i współczesnej. Miłośnik Astora Piazzolli i Tango Nuevo. W trakcie swojej edukacji aktywnie działał w wielu zespołach gitarowych, w tym dwóch kwartetach, z którymi koncertował, a także nagrywał dla Programu Trzeciego Telewizji Polskiej.

Michał Barański – akordeon – absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II Stopnia im. Apolinarego Szeluty w Słupcy; uczestnik międzynarodowych festiwali akordeonowych w Castelfidardo we Włoszech oraz Klingenthal w Niemczech, a także laureat wielu ogólnopolskich konkursów akordeonowych. Jest studentem Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie, gdzie kształci się pod kierunkiem Klaudiusza Barana. Jego repertuar obejmuje zarówno muzykę dawną, klasyczną jak i utwory współczesne. Wspaniały wykonawca muzyki Astora Piazzolli, którego twórczości jest fascynatem.

Zapraszam wszystkich chętnych na koncert bo naprawdę warto.
Żałuję że mnie nie będzie na tym koncercie.
Wojtek Turosz
Rezerwacje miejsc na koncert poznan@pozegnanie.com

Ten wpis został opublikowany w kategorii Koncerty, Wydarzenia, Wystawy i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.